| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca satanistii se nasc cu un semn "6" sub limba?

Răspuns Câştigător
| hax0r a răspuns:

Verifica-ti limba si vezi daca ai cumva litera P sub ea.

18 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Asta chiar e o întrebare pusă pe bune?
Nu, nu se nasc cu astfel de semne distinctive. Şi de obicei devin pe parcurs satanişti, nu se nasc aşa. Poate doar dacă au o familie de aşa natură.

| madalinutza a răspuns:

Nu credhappy
nu poti fi de mic satanistlaughing

| Marii a răspuns:

Ar vrea ei, dar nu. Poate si-l fac cand cresc si devin satanisti. happy

| maryana5 a răspuns:

Ce prostie! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu se nasc cu un 6 sub limba. Sunt doar zvonuri/superstitii.

| Bacemi a răspuns:

Nu cred. Nu am auzit asa ceva. Si dupa ce urmezi botezul crestin, dispare oare acel 6? E doar o vorba aruncata in vant.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu nu cred asa ceva.

| DeNyyy a răspuns:

Nu...nu cred

Răspuns utilizator avertizat
| Vallentyne a răspuns:

Nu cred in Asha Ceva dar poathe o fia devarath cine stie da Nu cred Sinker acum.

| Lady.Love a răspuns:

Cati ani ai? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit asta de la profa mea de religie[liceu] laughinglaughing parea foarte convinsa pe ceea ce spuneaoh go on

| Atotstiutorul a răspuns:

DA! e adevarat, si au 6 cosuri pe fata, locuiesc la numarul 6, se trezesc la 6 dimineata, beau fix 6 cani de cafea, se duc la baie de 6 ori pe zi! etc...

| nightwish a răspuns:

Pai sincer apartin acestei categorii si totusi nu am nici un 6 sub limba poate doar lipsa de credintawinking

| aLyNuSh a răspuns:

Nu are cum.Satanist devii pe parcursul vietii.Nu cred te poti naste satanist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stai sa ma uit sub limba la un prietenlaughing ca ii satanist...nu oh go on. ii o prostiehappy

| moonY a răspuns:

raspunsul lui hax0r e genial! e util, iti dezleaga enigma.
da'i fundita!

| mODIN a răspuns:

What? De unde *** ai scos asta? Crestinii se nasc cu un H in gaura curului?