| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca sesiunea a doua a bacalaureatului, adica cea din toamna, la limba romana ma refer, este in general mai usoara ca prima sesiune? dau funda pentru raspunsul cu cele mai bune argumente.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dificultatile sunt aceleasi.Comisia de evaluare n-are dreptul de a modifica gradul de dificultate al subiectelor propuse.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu e adevarat, subiectele sunt aceleasi.

| happy31animation a răspuns:

Nu. Sunt aceleasi

| An_Bogd_1980 a răspuns:

Nu este adevarat subiectul este tras din urna cu subiecte la fel cum a fost si cel din sesiunea 1 acum totul depinde de noroc iti urez bafta Ps : subiectele sunt acceleasi subiectul care iti pica la sesiunea 2 putea sa pice si la 1