| Moov a întrebat:

Este cineva de aici care are cont pe wizard101 si e si membru?sad ca vreau si eu sa-mi iau macar pentru o luna da nu prea inteleg care e treaba, adica merge orice fel de card? Cine stie ar putea sa-mi dea mai amanuntit? Va rog sad iubesc jocu ala ff tare si as da oricat sa-mi deblochez arenele sa fac lvl mare ca asa fara membership abia sunt level 11 sad.

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Si eu sunt la 11... vreau sa ma fac si eu membru dar nu prea stiu cum...dar cred ca merge orice fel de card