| efimash a întrebat:

Este corect ca diminiata cind faci sport exercitii cresc muschii mai mult?

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Daca tot vrei sa te dezvolti fizic, apucate sa faci mai mult efort fizic, du-te la o sala, baga acasa exercitii!

5 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

E un avantaj sa faci exercitiile dimineata, pentru ca nivelul stresului si oboselii este f scazut (si bineinteles esti mai determinat), dar cresterea muschilor depinde de activitatea fizica nu de momentul zilei tongue

| Anonima307 a răspuns:

Cresc? da ce, sunt pomi sa creasca? straight face

| HQMada a răspuns:

Asa se zice dar eu nu cred

| Mihaela_5188 a răspuns:

Ceea ce faci dimineata nu conteaza, adica, sportul este o arta care mereu trebuie practicata, iar daca faci una-doua exercitii dimineata si spui ca gata, nici nu poti face 10 flotari nu te va ajuta cu nimic. Daca vrei sa ai muschi ocupa-te serios de asta, munceste, depune forta... Succes, sper ca te-am ajutat cu cevawinking
Semnat: Mihaela

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Da este adevarat si u numai dimineata...