| MaryM a întrebat:

Este luna august, deja este răcoare în nord. Ce credeţi, un fular subţirel ar fi exagerat pentru luna aceasta? :d

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Deloc. sunt chiar la moda cu sacouri cu maneca 3 sferturi si jeans scurt happy depinde de cat de nonconformist/a estihee hee

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu mor de cald in pielea goala cu un short pe mine si tu vrei sa-ti pui fular...

| Lavii_3618 a răspuns:

Eu zic ca da.inca este vara.ai sa te saturi de imbracat gros.:*

| euI a răspuns:

Mai spre sfarsitul lunei...

| mOnAsX a răspuns:

Nu chiar fular poate o esarfa... fundita plzz

| alexwwww a răspuns:

Un fular subtire e chiar bun pe racoarea asta din nord si centru. Funda