| xFaith a întrebat:

Este mai sanatos sa fumezi din Nargilea thinking
Decat sa fumezi din pachete de tigari?

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

Da. pentru ca un fumator care fumeaza tigari acumulaza in plamani o cantitate enorma de gudron. iar prin nargilea tot gudronu ramane in apa sau alco ceai ce ai in ea

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

De fapt nu este sanatos sa fumezi nu de unde sa fumezi de cand fumezi? cred ca daca fumezi de mult ai ficati varza si inima... in fine e viata ta tu iti faci rau nu alcuivawinking dar parerea mea este ca ar fi mai bine si mai sanatos sa te lasi

| EuPaulA a răspuns:

Nulove struck