| TheKid a întrebat:

Este o melodie care e ceva cu missing you dar nu e mattyas e o fata care canta imbracata in negru si apoi danseaza intr-un avion prabusit? cum se numeste melodia era titlul ceva cu "missing"!

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

E The sound of missing you. caut-o ca nu stiu cine o canta. sad

6 răspunsuri:
| Mdiidn a răspuns:

Sound missing you

| Dixygirl a răspuns:

Ameerah-sound of missing you
http://www.youtube.com/watch?v=k7pAGeenufs
Funda?;;)

| Andreea_7104 a răspuns:

Elena Gheorghe-Mindnight Sun sper ca ti-am fost de folos

| myky_1942 a răspuns:

O canta adela si smiley daca te-am ajutat funda plz ca eu nu am deloc ca acum cateva zile mi-am facut cont pe TPU!

| myky_1942 a răspuns:

Nu scuze cauta pe youtube si scrie asa : adela popescu si radio killer missing you