| mikadoluuni a întrebat:

Este obligatoriu sa merg la poze si gen sa le platesc chiar daca nu merg la banchet si nu vr sa fac poze? (anul asta am banchet si nu vreau nici sa merg nici sa fac poze help:

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu este obligatoriu dar sfatul meu la fel cum a spus si Hyperion7 ar fi sa faci pozele totusi, chiar daca ai o suparare din "n" motive acum fata de colegii tai, peste ani vei vrea sa iti aduci aminte de aceasta perioada si de anumiti colegi, crede-ma!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este obligatoriu.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu este obligatoriu, dar ar fi de preferat sa apari in pozele de grup.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu te poate obliga nimeni sa faci asta dar ar fi frumos nu numai pentru tine ci si pentru colegii care se vor uita peste ani pe acele poze si ar fi pacat sa lipsesti de acolo

| Markos1111 a răspuns:

Lumea de pe aici are dreptate. cu bune cu rele sunt amintirile tale si nu o sa mai poți da timpul înapoi. dacă ai o problema financiară, încearcă sa vorbesti cu cineva care ar putea sa te ajute