| JokKer a întrebat:

Este rau ca ascult muzica mai tot timpul si ca fac lectiile cu muzica?

Răspuns Câştigător
| madalina_5722 a răspuns:

Nu este un lucru rau ca asculti muzica dar nu trebuie sa faci asta in exces. Daca asculti muzica in timp ce faci teme nu te poti concentra asa de bine si poti gresi, nu mai esti atent la cei din jur si pana la urma ei s.ar putea sa se sature de asta. Implus la scoala notele ar putea sa se micsoreze daca nu inveti. Este spre binele tau daca asculti muzica doar in timpul tau liberwinking

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si eu fac la felhee hee si chiar daca ascult muzica in timp ce-mi fac temele, pot sa ma concentrezhee hee, nu cred ca este ceva rau in astawinking kiss

| baru a răspuns:

Dimpotriva O sa ai o atentie distributiva mai mare Este foartew bine daca procedezi asa Pa

| OanaG a răspuns:

Si eu cand imi fac temele imi pun muzicalove struck

Eu nu vad ceva rau in asta happy:&*

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dezvoltă atenţia distributivă.
Nu e nimic rău în asta.
Când eram în şcoală făceam şi eu asta şi nu mi-a dăunat cu nimic; ba dimpotrivă - m-a ajutat.

| nobody_9468 a răspuns:

E bine, totusi, ca le faciwinking
Daca te poti concetra si intelegi macar cu ce se mananca materia respectiva totul este ok.

Bafta.

| Turquoise a răspuns:

Pai daca tu poti sa te concentrezi asa nu e nimic rau.si ca asculti mai tot timpul chiar nu vad ce ar fi raulaughing si eu fac la fel

| RuXaaNdRRa a răspuns:

E super, muzica te ajuta, te relaxeaza, si te bucura