| Șttefania a întrebat:

Este un baiat Pe nume Vivian. Lui ii place de mine de acum un an. Am fost prietena lui si m-am despartit de el[asta acum un an] Si acum 2 zile,'a intrebat din nou daca vreau sa stau cu el. Eu i'am zis ca nu ca nu imi place de el, dar el tot cu a lui o tie 'Sigur ii place de mine' asta gandeste el. Si se da la mine tot timpu' cand suntem la scoala
Ce sa fac sa nu ii ranesc sentimentele?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ranite sentimentele. nu esti singura persoana de sex feminin bafta

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl ignori și îți vezi de treaba ta.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Deja i le-ai ranit happy mai bine continui cu spusul face to face, sau ii zici ca ai pe altcineva.