| Inutza0102 a întrebat:

Eu abia astept vacanta de vara si nu stiu ce planuri sa-mi fac poate imi puteti da voi niste ideiva multumesc anticipat:-)

4 răspunsuri:
| Nitrosimous a răspuns:

Ce poate fi mai binde decit a petrece timpul cu persoanele drage: familia...prietenii...[prietenul](prietena)
sau in padure peste noapte la un rug maree))
am fost odata si mi-a placut foarte taree...
la bazin toata ziua cu prietenii sa incerci ))

| aalleexxaannddrra a răspuns:

Pai asta depinde si de unde esti si de ce varsta ai...
eu de exemplu in 20 iunie ma duc intr-o tabara la Lunca Bradului
se organizeaza multe tabere in Romania si sunt super distractive pentru orice varstawinking

| AnneMarri a răspuns:

lucra undeva ca sa ai bani pe cand incepe scoala

| Sun life a răspuns:

Prea multe planuri nu sunt bune ca poate nu se vor desfasura si vei fi dezamagita.dar oricum o sa incerc sa te ajut.
1. mersul la strand cu prietenii e un lucru foarte frumos[distractie si multe altele]
2. ceva excursii cu parintii
3.veciul mers la bunici, neamuri sau stiu eu.
4.seri petrecute afr mult timp
5.petreceri si discoteci.
succes!