| Roxy9809 a întrebat:

Stiu ca ii cam tarziu dar ce planuri aveti pe vacanta asta? Eu mi-am facut o lista dar nu cred ca ajunge pentru toata vara...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| andrada_1180 a răspuns:

Pai.eu mi-am propus sa calatoresc mult si sa descopr lucruri noi. daca ai fost deja la mare sau la munte poti face alte lucruri care iti fac placere.de exemplu sa mergi la bunici cu cea mai buna prietena, sa faceti lucruri impreuna daca va puteti intalni.si alte lucruri care va fac voua placer.sa vizionati un film, sa va plimbati cu bicicletele, cu rolele etc... sper sa gasesti ceva ce sa poti face! Baftaa!:*

2 răspunsuri:
| MisDia a răspuns:

Depilde si cati ani ai.
Dar daca ai fost deja la munte si la mare.
Poti sa te duci cu prietene ta la bunici.
Te poti duce la magazine, etc

| LiBianca1235 a răspuns:

Vara asta fa ceea ce vrei si eu ti-as sugera sa fie in apa sau la umbra sau chiar la munte