| Summerismine a întrebat:

Hei TPU happy Ce planuri sau pe unde mergeti in vacanta asta de >vara?big grin< astept raspunsuri si idei :*

6 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu imbin utilul cu placutul, aleg Bulgaria.e mai ieftin si mai frumos ca la noi happy

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Eo merg pe la tine prin camera vara astablushing

| ovy777 a răspuns:

Planuri: sa ma distrez; sa ma simt bine; sa uit de scoala si tot ce tine de ea; sa ma joc; sa fac sport; sa ma apuc de ceva nou si palpitant(nu stiu inca ce voi face in aceasta privinta). Unde merg in vacanta: cred ca la Baile Felix, la mare sau la munte.

| OctaLoL a răspuns:

Eu o sa ma disterz si o sa ma duc la mare in Bulgaria.Deabea astept.

| Reprezentam a răspuns:

Eu,daca as avea 18 ani as pleca la munte cu cativa prieteni de ai mei si as faceo lata rau de tot.Sau daca esti minor/a ti-as recomanda sa te distrezi toata ziua asa cum fac eu, mesajul asta e trimis la ora 10:51 AM, pentru ca la 12 plec, eu merg cu cativa prieteni de ai mei,mergem la scaldat, merg la sala, strand, mergem in oras cu bicicletele, seara noi 4, adica eu si inca 3 baieti mergem pe strada si ne batem joc de cei de pe acolo, ceilalti copii, pana pleaca toti acasa si iti spun eu ca daca te inhaitezi cu vreo 3-4 baieti tari rau nimeni nu o sa sara sa te bata.

| Denesa a răspuns:

Pai eu na duc in londra. paris.si.Italia. ee fain dar mai ales in paris si londra big grinbig grinbig grinbig grin