| cristianorudi7 a întrebat:

Eu am google chrome si cand intru pe google si daca apas pe o litera deja este bara de cautare sus, insinuand ce vreau sa scriu. Cnv mi-a zis ca mi se intampla asta cand st conectat. Dar si cand sunt deconectat, tot asa face. Cum pot rezolva asta?

PS: pana acum nu mi s-a mai intmplat asa ceva

2 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Asa patesc si eu nu ai ce sa ii faci
Sunt noile updeturi

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Intra pe Google iar pe bara din josul paginii, fa click pe "setari" apoi alege "setari de cautare". Si o sa ai acolo "Predicţii Google Instant". Bifezi "Nu afisati niciodata rezultatele functiei instant". Apoi mergi mai jos si faci click pe "Salveaza".