| elenita_7894 a întrebat:

Eu am PC in romana si vreau sa fie in engleza.
Cum pot sa il dau in engleza?
Va rog! Cat se poate de repede va rog! :*:*
fundita + vot care spune primul si corect!happy

Răspuns Câştigător
| George_9481 a răspuns:

Control panel > Regional and Language options si selectezi English (United States)

1 răspuns:
| DBlack a răspuns:

Windows-ul tau este in romana, nu pc-ulhee hee. pai, cred ca ai un patch ceva, care iti face windowsul in romana, il poti dezinstala cu usurinta, daca nu te pricepi, cheama un amic/prieten, sau cineva care se pricepe la calculatoare.ori windowsul pe care il ai instalat este in romana.si daca vrei in engleza, cauti pe la cineva alt windows si il instalezi ^_^