| XatomisX a întrebat:

Eu in timpul scolii dupa ore sau seara niciodata nu am chef sa ies afara dar nu stiu dc de luni pana vineri stau acasa iar sambata si vineri ies toata ziua voi iesiti in timpul scoliI?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, eu în general ies în timpul şcolii, că în weekend stau acasă, dorm sau eventual citesc xD

| VadTot a răspuns:

Probabil ai devenit dependent a de calculator..nu esti singura majoritatea celor de varsta ta stau inchisi in casa in fata calculatorului mai rau ca ursi la stupul cu miere.laughing)

| XatomisX explică (pentru VadTot):

Pai asta e faza ca nu stau la pc laughing) stau 2 ore poate la tv fac teme si dorm nu stau decat 1 ora maxim la pclaughing pur si simplu is obosit sa ies in timpul scolii nuhs dc

| VadTot a răspuns (pentru XatomisX):

Inseamna ca nu prea ai multi prieteni?
pe la bloc unde stai? Sau pur si simplu asa esti tu Asta i felul tau? De a sta mai mult prin casa? sau ce vrei sa spui?