| PuF_8706 a întrebat:

Eu mi-am uitat parola pe modthesims si nu stiu cum sa o recuperez deoarece acolo nu sunt optiuni de genul "I forgot my pasword". Ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Nu am cont acolo si daca nu-ti apare i forgot my pasword probabil ca nu poti afla, fa-ti mai bine alt cont, sau stii ca mereu iti da pe email iti trimit ceva ca sa validezi ...am impresia ca tia trimit si parola si userul, doar daca nu ai sters emailurile succes

| fanmichaeljackson a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu se poate schimba parola
fa-ti altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun mod e sa iti faci un cont nou