| Ally a întrebat:

Eu n-am vazut filmu " Toate panzele sus" si nici n-am citit cartea, decat rezumatu si am de facut caracterizare lui Mihu, imi dati va rog cateva idei? MS!

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Aici nu se fac teme. Mai bine ai citit cartea pentru a intelege. Mihu era un tanar pe care Anton Lupan l-a luat pe vasul sau si l-a numit mus. Aves si un caine acest Mihu dar imi scapa numele. Sorry.

| Ally explică:

Asta stiam si eu:d Negrila il cheama pe cainele lui Mihu, si am cerut doar cateva idei, atat, nu sa-mi rezolvati temalaughing

| frankyminune a răspuns:

Păcat că nu ai văzut filmul, este foarte fascinat