| mara19mara a întrebat:

Eu si cativa colegi de la scoala am infiintat o super trupa de roc cantam grozav dar nu gasim un nume prea bun. va rog sa ne ajutati deja avem un impresar dar nu putem fi celebri daca nu avem un nume va rog sa ne raspundeti!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

The Pathcitzi (ză-păciţi).winking

| caractere a răspuns:

Daca voi cantati cum scrii, sunteti buni tare! Dar celebri puteti ajunge, ca nu va trebuie carte!

Ca sa iti si raspund la "intrebare", (cu i din a), in ton cu textul tau: roczabadi

| HereAndNow a răspuns:

Wolks Metal [Volks Metal]

| FunkyFresh a răspuns:

Funky fresh\dancing