| anonim_4396 a întrebat:

Există ceva aplicații ca și 30 Day Fitness Challenge dar care să aibă și limba română? Nu e vorba că nu știu engleză, dar sunt câteva chestii pe care chiar nu le înțeleg, de exemplu "Wall Sit", înseamnă să stau sprijinit de perete sau cum? Sau Cursty Lunges, Lunges știu că înseamnă plămâni și n-ar avea niciun sens după traducerea mea.

1 răspuns:
| Adelina46 a răspuns:

Nu stiu alta aplicatie dar daca nu intelegi ce inseamna poti sa cauti pe google si gasesti imagini. Sau Youtube-
https://www.youtube.com/watch?v=-cdph8hv0O0