| anonim_4396 a întrebat:

Exista cumva vreo metoda pentru counter-strike ca sa nu se mai schimbe unele setari cand intru pe unele servere. De exemplu mi se schimba aceste setari din userconfig.cfg al meu: cl_lw 0 si ex_interp 0.01. Cand intru pe un server se schimba automat cum a fost inainte, adica asa: cl_lw 1 si ex_interp 0.1. E vreo modalitate sau exista vreo setare, script ceva ca sa nu mai fie asa si daca da care este?

2 răspunsuri:
| SpikE a răspuns:

Nu mai juca jocul asta provoaca dependenta, mi-am pierdut 3 ani din viata cu jocu asta, e o prostie x(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce balbai acolo? laughing