| alexalex07 a întrebat:

Exista vreun program de trisat la conquistador?

Răspuns Câştigător
| cîrne a răspuns:

Exista, dar la ce te ajuta. te face sa te simti mai destept?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Se numeste Citeste-Mai-Multwinking
Disponibil in magazine din 1 "de" martiehee hee
Succesuribig grin

| fluturas a răspuns:

Ei ei, nu trisa laughing

| adi4ever a răspuns:

Da o exista vreun program ca sa nu mai fie aprobete asemenea intrebari pe acest site?thinking

| alexalex07 explică:

Dau funditza

Răspuns utilizator avertizat
| Ganduri albe a răspuns:

Cauta pe google un trainer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste scoala. exebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei daca vrei sa castigi todeauna sunt carti intr-un luc numit,, biblioteca,, sau,, librarie,, de unde se imprumuta carti sau poti sa cumperi si poate atunci ai sa castigi totdeauna fara sa trisezi si sa ti se spuna TRISORU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va e rusine ma asta se numeste trisat e ilegal ma copiilor cum e zicala aia "faci bani usor pe net" sa va fie rusine mai ales tie alex castiga pe capul tau bazeazate pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai am eu