| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Explicati-mi si mie mai detaliat cum sa imi fac "yahoo messenger pinbox ". Am intrat pe http://messenger.yahoo.com/pingbox/studio/ si am dat "save" dupa ce am facut alea pe acolo :)). dar nu merge :-l. Mersi [dau funda :D]

4 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Da ma aceeasi eroare o am si eu...prima oara mi-a mers acel cod html dupa care nu a mai mers.Si acu dau save de nspe mii de opri si tot nu apare codul html.

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Trebuie sa te loghezi pe yahoo. ai acolo sus sign in. introduti id`ul si password`ul. si gata!:]

| kevincosty a răspuns:

Dupa ce ai salvat acel Pingbox nu ai vazut un cod HTML?
Acel cod trebuie sa il pui pe site la tine.Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel cod trebuie pus pe site la tine
dar pe pagina sau postare HTML
pentru ca daca dai clasic nu-ti va merge