anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Exzista fantome?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles că nu există laughing.
Baftă!

| Alice a răspuns:

Buna. uni oameni spun ca nu. Majoritatea spun ca nu, deoarece nu s-a dovedit inca ca ar exista. desi se filmeaza multe scene, multe poze sunt peste tot multe lucruri inca nu s-a dovedit stiintivic. deci pana acum sa ziceam ca nu exista.dar nu fi convins 100% doar 99%. 1% sa zicem ca ar exista.

| Dennys1521 a răspuns:

Eu zic ca daoh go on
dar nu ca alea din filmelaughing

| Pandicorn123 a răspuns:

Daca exista fantome? mmm... asta nu prea stiu dar o sa incerc sa iti raspund la intrebare. Ce sunt fantomele de fapt? Sunt niste spirite de oameni care au murit si se inalta la ceruri ca sa treaca prin cele 7 porti de sfinti si sa hotarasca unde se va duce in rai sau in iad. da eu cred c exista aceste fantome s-a dovedit de multe ori dar nu te speria. du-te in cimitir noapte ca numai noaptea acolo apar pentru ca atunci se inalta sufletele la ceruri dar nu te sfatuiesc sa te duci asta daca cumva vrei sa "faci" pe tine de frica adica sa te sperii rau bafta si atentie. Funda?

| RespektSiAtat a răspuns:

Da, fantoma din noi

| annemarie_7978 a răspuns:

Exista... fantome. Bine... denumirea este pusa si ca sa inspire teama,este folosita cu succes in filmele de groaza si in povestile pentru copii. Exista de fapt suflete ale mortilor care nu-si gasesc linistea si isi fac aparitia in locuri cu o anumita incarcatura afectiva pentru respectivii,cum ar fi casele in care au locuit,locuri unde s-au intamplat tragedii,de obicei legate de moartea cuiva sau poate chiar a insesi persoanei al carei spirit rataceste inca pe pamant.S-a demonstrat stiintific existenta acestor spirite, cu ajutorul unor dispozitive speciale care masoara variatiile de temperatura, altele care chiar au surprins pe camera imagini cu aceste spirite.Plus ca exista atatea marturii world wide cu persoane care au intrat in contact direct cu aceste aparitii misterioase.

| lavinia_6503 a răspuns:

Da vine noaprea pe la ora 00:00 sa te ia sa te violeze

Întrebări similare