| Lolisima a întrebat:

Facebook: Cum fac sa`mi schimb setarile in asa fel incat prietenii nu ma pot eticheta in postari sau fotografii?

Răspuns Câştigător
| heracle2 a răspuns:

Dai pe sageata din dreapta (cea pe care dai ca sa te deconectezi) si apasa pe setari confidentiale; in dreptul,, Cum funcţionează etichetele
Decideţi ce se întîmplă cînd prietenii vă etichetează conţinutul sau persoana'' apesi pe schimba setarile si le activezi si pe primele doua.

Aceasta setare nu te face sa nu mai poti fi etichetata, dar ti se va cere permisiunea inainte.(iti va cere permisiunea si la etichetele vechi)

1 răspuns:
| Lolisima explică:

Mersi:*