| MistarGoGu a întrebat:

Faceti TOP 3 cele mai plictisitoare / inutile materii care ar trebui SCOASE din programa scolară DE TOT. Valabil pentru clasele 5-8!
Ce materii le pot inlocui? Ceva UTIL pentru viața?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

1. Tehnologie sau Educație Tehnologica! Pe mine nu m-a ajutat cu nimic Desen.Eu am terminat acum 4 ani și nu m-a ajutat deloc! Nici nu e făcută cum trebuie! 3.Muzica. Pur și simplu inutil! Nu o sa te întrebe nimeni de partituri sau compozitori din secolul XIX-lea! Le poți învață și singur

| MistarGoGu explică:

Am terminat de Muult scoala dar tot mi se pare ca programa de scolară clasele 5- 8 este muult prea încărcată cu materii inutile / plictisitoare!

| MistarGoGu explică:

Top-ul meu 3
1. Limba Latină *( moartă si rasmoarta )
2. Muzica *( cine are chef si talent poate face scoala separat ) de specialitate
3. Desen *( same shitt cine are talent se duce la arte plastice - liceu )