| YesOMG a întrebat:

Farse la telefon. Am nevioe urgent de niste idei laughing) funda!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca-i cam tarziu de farse prin telefon; sunatul la pompieri se lasa cu amenzi usuratoare suportate de parinti-culca-te mai bine sau uita-te la un film bun.Noapte frumoasa.happy

| LeeMaya a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vwXqrzGOMGQ
Post de radio
Suna si spune ca esti de la un post de radio si pune-l sa raspunda la niste intrebari si eventual ii spui ca a castigat ceva, ii dai un nr de tel si ii spui sa sune nu stiu la ce ora ca sa stabileasca cum intra in posesia premiului sau dai adresa unui post de radio (asta mi-a iesit cel mai bine si azi mai rad de prietenul care a "castigat")
"Alo, aici familia cocina?" O sa iti spuna ca este greseala, iar tu o sa ii spui ca te numesti Porcu si iti cauti cocina.
Suni la pompieri:
-Alo, sunt fierbinte, veniti sa ma stingeti.
Intreaba cat e ceasul...el o sa raspuna ( ora ) si apoi il intrebi iar... poti sa faci asta mult timp :))
suni de vreo 3 ori si zici alo costel iar a 4a oara suni si zici aici costel cine ma cauta
Alo stiu ca Elodia e la tine da-mi-o la telefon sa vorbesc cu ea.