| Lixuu a întrebat:

Faza e ca,
Mie imi place de un baiat, prietenii mei imi spun ca si el ma place.
Dar totusi. nu stiu ce sa cred. el e in clasa cu o fata, si ii place si de ea. asa ca nu stiu daca ma place cu adevarat sau doar se da la mine ca sa o faca geloasa pe fata aceea. E si mai dificil, pentru ca acea fata se preface ca il place. dar in realitate nu e asa. ei de fapt ii place de cineva care ma place pe mine.
Nu stiu daca ati inteles ceva din ce am spus, nici eu nu mai inteleg straight face.
nu stiu ce sa mai cred.
NU o sa il intreb daca ma place! deoarece daca va spune,, nu", ma voi face de ras.sad

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

De ce să te faci de râs?

Nu mai gândii așa, intervine teama de refuz și de eșec.
Dacă chiar vrei să se intample ceva trebuie sa faci tu ceva, in felul asta spune-i sincer ca iti place de el.

Va aprecia sinceritatea ta, dacă cineva are de pierdut atunci este doar el.

Ia atitudine draga mea.

Ai grijă de tine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HungryhungryEviscerator a răspuns:

E simplu daca chiar il placi il intrebi daca nu ai curaj sa o faci inseamna ca nu esti pregatita sa ai o,, relatie" totul tine de tine asa ca ori risti si poate castigi ori nu risti deloc si sigur nu castigi simplu nu?

| mona a răspuns:

Nu il intreba dar poti sa te bagi mai mult n seama cu el, sa vorbesti, sa fi mereu aproape de el