| Ensem a întrebat:

Fete, ceva, un id, vreau o parere despre ceva, in legatura cu un baiat, apoi imi scrieti cv la intrebare si va dau funda.
Problema:baiatul care vrea sa ma cucereascalaughing

1 răspuns:
| Yugeen a răspuns:

Scuze pentru ca intervin dar... cati ani ai?
Te cam tradeaza modul in care te exprimi si in plus... inca nu am intalnit o fata care sa stie mai bine ce vor baietii decat baietii in sine... happy

Nu ma intelege gresit!
Esti libera sa ceri "sfatul diavolului" (glumesc, dooh laughing ), dar in locul tau nu m-as astepta la o parere foarte coerenta... dect in cazul in care prezinti un caz foarte superficial... sau asa cum este mai nou, la moda, "mediocru". ok, Mo? (sau preferi "Focă"?) tongue