| addyy_2967 a întrebat:

Fete din craiova maxim 15ani avem pe >aci?: >:". add ady_4_g1rls. or lasati`mi si mie idbig grin.

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu sunt din Craiova, sunt fată, da' de-a naibi nu îți dau ID-ul meuwinking

| LastChance a răspuns:

Obsedat...straight face

| LastChance a răspuns:

Pai, ca sa imi dau seama ca esti obsedat nu trebuie sa te cunosc. Si cred ca labagiul esti tu daca te chinui atat de mult sa cunosti o fata.

| addyy_2967 explică:

Last chance.te rog cunoaste oamenii inainte sa vorbesti.Eu sunt obsedat? Labagiule.mai uita-te in oglinda si tu.