| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, am avut o relatie de prietenie cu un baiat timp de un an, nu aveam ganduri de a forma un cuplu in tot acest timp.Eu inainte am avut o relatie cu un alt baiat, timp de 9luni, iar in prezent acest baiat este cu "vechea dragoste"a prietenului meu. Timp de o luna am fost cu acest "fost prieten", formand un cuplu, iar fostul meu iubit mi-a spus tot ce are el in gand sa imi faca, si anume sa se razbune pe mine, pentru ca mai de mult am facut`o pana**ma pe acea tipa, avea de gand sa se razbune, adica, sa profite de mine.Se pare ca fostul iubit s-a dat pe langa mine 2 zile pentru a scoate informatii foarte importante, care intr-un moment de slabiciune ile-am spus.Nu aceasta este problema, voi incerca sa scap din acest scandal cu cei 2 (+prietenii lor), alta este problema.
Dati`mi un sfat, sa ii mai dau o sansa baiatului? el mi-a recunoscut tot, pentru ca a spus ca s-a saturat sa stea in minciuna, si cand a vazut ce fel de om sunt si-a dat seama ca nu merit.Nu stiu ce sa fac sad. Ajutati`ma va rog, sa ii mai dau o sansa pentru sinceritatea care a avut`o si o are, si probabil posibilele sentimente? FUNITA! PROMIT! :* PS:scuzati greselile de ortografie, am scris foarte repede, cu gandul unor raspunsuri care vor aparea cat de curand!

Răspuns Câştigător
| lululove a răspuns:

E greu sa iti spunem noi asta.intrucat depinde si de ce simti uh pentru acel baiat, pentru ca a fost sincer cu tine ar putea merita o sansa.dar inainte de a lua vreo hotarare gandeste.te la tot ce s, a intamplat, la ce simti pentru el.uh esti singura care ai aceste detalii si crede.ma doar uh tr sa rasspunzi l intrebare. sper ca ti.am fost cat de cat de ajutor. oricum bafta! sper sa iei decizia corecta:*

2 răspunsuri:
| TeddyBear a răspuns:

Cred ca meritahappy. Adica sti, oricine merita a2a sansa >big grinbig grin< [fundita?puppy dog eyes]laughing

| dulcykaLy a răspuns:

E greu de spus. gandeste-te bine, sa nu iti para rau mai tarziu. daca tu consideri ca e ok, si ca merita sa treci peste, da-i o sansa! Succes