| Sabinutza16 a întrebat:

Pls help! TPU va rog dati si mie un sfat! Am avut un iubit cu care am fost 2 ani si s-a racit relatia, intre timp am cunoscut un baiat ft prietenos dragut si din cauza asta m-am certat cu fostul si ne-am des.Acum sunt cu acel baiat dar nu ma regasesc in el! Ieri a fost fostul la mine sa-mi ceara ceva si na-am simtit bine impreuna am vb etc dar mi-e frica ca vrea doar sa se razbune! voi ce parere aveti raman cu asta sau ma impac cu fostul?

Răspuns Câştigător
| redrouje a răspuns:

Mmm.nu stiu ce sa zic. Faza este ca ...nu te regasesti pentru ca ai petrecut fff mult timp cu fostul si acum pe actualul iubit il vei compara mereu cu fostul. Asta e o varianta posibila. Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare... Eu zic sa mai astepti putin si daca intr-un final chiar nu te simti bine sa te impaci cu fostul pentru ca nu are rost sa stai cu cineva cu care sa nu te simti implinita happy Succes si ai grija ce faci :* Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu fostul sa ai spui cal iubesti si ai facut o tampenie mare cand te-ai desparit de el, du-te la el sarutal fai un cadou de impacare. daca nu te regasesti in celalalt baiat despartete de el ca asa vei fi nefericita. daca pe fostul il iubesti du-te la el. succes

| Lacoste a răspuns:

Nu te gandi doar la razbunare, poate el chiar mai tine la tine si vrea sa va impacati.In fond tu il cunosti mai bine ca noi si stii ce-i poate pielea, insa daca e un baiat cu capul pe umeri si te iubeste cu siguranta nu asta ar urmari. Discuta serios cu fostul tau prieten si vezi daca mai sunt sanse de impacare, si renunta la actualul daca nu te regasesti in el, e pierdere de timp daca nu exista sentimente.

| chivu90 a răspuns:

Parerea mea este ca esti o javra! adica stai cu el 2 ani si dupa aia cunosti altul care iti vb fr si stie sa te vrajeasca si p el il lasi asa? deci n.are rost! hai mars!

| Sabinutza16 explică (pentru chivu90):

Auzi eu nu am cerut sa-mi spui cum sunt eu si in plus sa fim seriosi daca nu esti in pielea altuia nu da cu parerea!