| teiubescfoartemult a întrebat:

Buna TPU am o prietena si s-a certat cu fostul ei iubit la care tinea foarte mult si acum este in relatie cu un baiat pe care il iubeste si pe el mult. In ultimul timp vorbeste doar despre moarte.adica intr-o zi cand veneam de la scoala impreuna cu ea venea o masina si i-am spus sa se fereasca si ea a spus ca nu iar parea nimanui rau daca ea moare si asa ca iubitul asta nu o iubeste si nici parinti. Dar iubitul ei o iubeste foarte mult si parinttiii si ea nu vrea sa creada k este frumoasa dar este foarte frumoasa. Credeti ca ar avea vreun gand nebun? funda FUNDA

1 răspuns:
| nicol20 a răspuns:

Sincer nu deoarece este e doar o criza adolescentina dar tu totusi trebuie sa fi precauta iar in calitate de prietena vb cu iubitul ei sa ii arete mai multa dragoste si daca ai putea sa vorbesti cu parinti ei, sau incearca sa ii explici chiar tu uite ea sti tanara frumoasa desteapta ai toata viata inainte si sa ii spui ca viata asta nu este facuta doar sa fi fericit mai exista si momente nefericite iar daca treci de momentele nefericite atunci esti un invingator si o sa ai o sadisfactie enorma si te vei simti pe deplin fericita.mult noroc si bafat