| ciucalataaerata a întrebat:

Fetelor/Baietii...care va pricepeti la niste status`uri misto, frumoase, de iubire, de suparare, de bucurie, nu conteaza de care sunt, de craciun!
in general niste statusuri frumoaselove struck, va multumesc ca ma ajutatikiss

love struck...

Răspuns Câştigător
| TheSunWillBeHere a răspuns:

Acela care nu a iubit niciodata nu a trait niciodata o iubire adevarata nu se uita niciodata Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce? " M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…! " Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine… " T- tandra
E- eleganta
I- irezistibila
U- unica
B- blanda
E- eterna
S- scumpa
C- curajoasa… Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima, ti se goleste creierul…. fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine crezi ca impresionezi punandu`ti un status penibil? pe cei inculti ca tine in general ca pe restul sunt sigur ca ii doare in cur de statusul tau