| Nextone a întrebat:

Fetelor, cam la cat timp trebuie schimbat ob-ul? Sunt bune? Fundahappyhappyhappy

3 răspunsuri:
| Elenuk a răspuns:

Buna...am o prietena care purta ob-uri si a lesinat si cand s-a dus la doctor a spus ca ieste de la ob-uri.acuma orice doctor greseste

| diana_2231 a răspuns:

Ob-ul trebuie schimbat in functie de organismul fiecarei femei...Dar sunt mai bune absorbentele always!

| pisi1793 a răspuns:

Nu sunt bune.iti zic eu.ob-ul trebuie schimbat la 3 ore.dar daca ai un flux abundent trebuie mai repede.si sunt foarte bune in comparatie cu cele always