| Sara a întrebat:

Fetelor, ce model de costum de baie ascunde coapsele putin groase si aripioarele nu foarte proeminente? Nu vreau dintr-o piesa, vreau modele de chilot mai mult.Am talie bine definita si sanii normali. Ma puteti ajuta? Cred ca imi ve-ti spune sa iau un pareo, dar... totusi la piscina nu cred ca e indicat. tot m as simti aiurea. Ajuta ti ma va rog cu imagini si sfaturi.

1 răspuns:
| alejinxique a răspuns:

Poti alege un costum de baie care sa distraga atentia de la zonele probleme si sa atraga atentia la zonele ok. De exemplu poti opta pentru un costum de baie cu chilot simplu intr-o singura culoare si care sa aiba sutien care sa atraga atentia. Am citit ca nu iti plac costumele dintr-o singura bucata, dar sunt modele decupate sau costumele tankini. http://www.comparestoreprices.co.uk/......afolly.jpg