| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cu ce va dati pe par ca sa luceasca, nu ma refer la gel, ceara, ceva spray. Vreau cat mai multe amanunte, daca se poate si cu denumire de produse si preturi.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| bellatrix24 a răspuns:

Poti incerca setul Advance Techniques cu ulei de Argan de la Avon compus din Sampon, Balsam si ulei de par.toate costa cam pana in 35-40 de ron depinde daca esti reprezentant si in ce campanie le achizitionezi. Poti incerca doar cu uleiul de par, dar nu stiu daca da exact aceleasi rezultate

| simo0393 a răspuns:

Poti folosi de la farmacie spray-ul Gerovital plant si este intre 11-14 lei. Sau pori sa iti faci o masca cu ulei de masline cald, este foarte bun.