| izzy_8213 a întrebat:

Fetelor la ziua voastra ati invita un baiat doar de draggul prietenei voastre ...chiar daca il urati?/? si stiind ca el nu va invitat...si prietena voastra e cu el? help!

Răspuns Câştigător
| Elenna219 a răspuns:

Daca prietena ta e mai apropiata de tine sau ce mai buna prietena cred ca ar trebui sa-l inviti, iar daca nu esti prea apropiata de ea si il urasti asa mult pe tipul ala atunci nu-l invita

1 răspuns:
| DeDe_6872 a răspuns:

Nu si nici nu as vrea sa fiu pusa in situatia respectivabig grin.Da ori cum nu as fi invitat pe tipu` doar de dragul pr mele(chiar daca ar fi fost cea mai buna pr ) Succes fetelor puse in sit astathumbs up