| anonim_4396 a întrebat:

Daca o prietena de a ta te invita la o petrecere si tu accepti, dupa ce ai acceptat, o alta prietena te-a invitat si ea la ea. Cum reusesti sa ii zici prietenei tale care te-a invitat prima ca nu mai poti veni la ea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Alex10Rujan a răspuns:

Ii poti zice ca a aparut ceva si numai pot vini cu tine la petrece sau ii poti spune ca tea invitat o fata si ea tea intrebat prima si ii spui sa te inteleaga voteaza aici http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-193.84.64.207-17810.html

| Tremendus a răspuns:

Eu as miza pe sinceritate. spune-i celei care te-a chemat ultima, ca cineva (si spune-i numele) te-a chemat deja. apoi intreab-o ce ar face ea in cazul tau? Tb sa vezi daca cumva poti sa stabilesti o prioritate in cazul celor doua prietene (la care tii mai mult). Succes!

| bogdan007 a răspuns:

Eu zic sa nu te duci la niciuna.una se va supara ca te-ai dus la alta si viceversawinking