| BeTy1903 a întrebat:

Ce ati face daca o prietena de a voastra ar fi cu un baiat pe care il placeti? i-ati desparti? i-ati spune prietenei? nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Petronela_6391 a răspuns:

Pai.eu sincer.am trecut prin asta.si nu am rectionat nici cum.i-am spus prtnei mele ca tin la ea.sh ca baiatul imi place.si tocmai de asta nu o sa incerc sa ii despart sau ceva in genu`.la mine chiar a functionat...Bafta!:*:*:*

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

De ce sa-i desparti? Tie ti-ar place sa te desparta cineva de persoana iubita?

| FucktheSystem a răspuns:

Desigur ca i-asi desparti. Doar sunt malefica, despart oameni, stric preietenii, pentru ca scopul scuza mijloacele, si scopul meu e sa fiu fericita. Cat timp trebuie sa fac pe altcineva nefericit ca sa fiu eu fericita, nu stau pe ganduri. Dar sa stii ca ai nevoie de multa gandire si talent sa faci fata la astfel de sitautii si sa ti piept la orice ar zice/ crede altcineva, adica nu et astepta ca dupa o chestie ca asta nu ar aparea barfe, dar trebuie sa stii cum sa le controlezi. Adica daca fata iti era prietena cu adevarat nu era cu tipul ala. Adica ea stie ca il placi, adica daca nu stia nu trebuie sa aplici planul de mai sus si sa ii spui ce crezi, adica daca ea iti e prietena o sa se desparta de el cand afla, daca nu treci din nou la plan.

| hatze a răspuns:

Pai! eu cred ca ar trebui sa-i spui prietenei tale ca il placi pe acel baiat! daca ea nu ar fi de acord! o lasi pana se despart si va veni din nou la tine! ast funda! bye bye!

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Da! cu siguranta! daca il placi cu adv faci orice pentru el. si ii spui fara rusine prietenei talesa se dea laoparte din calea fericirii voastre... daca si el te place va fi mult mai simplu! spune-i ca-l placi(daca nu stie) si daca stie, zi-i prietenei tale sa-l lase sa aleaga intre voi 2. succes!

| catalin_6782 a răspuns:

Asteapta pana se despart iar daca se despart bagate pe el

| rasfatzata_3263 a răspuns:

Sincer eu nu i-as spune prietenei mele ca il plac pe baiatu respectiv deoarece nu stiu cum ar reactiona ea, si mai ales daca stiu ca prietena mea tine la el nu as putea sa ii spun. Nu as strica o prietenie pentru un baiat.