| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ma ajutati cu o parere? Care dintre urmatoarele pandantive v-ar placea sa il primiti cadou?
Nu pot sa ma hotarasc ce sa iau iubitei:D
http://www.silver4you.ro/......-9792.html
http://silver4you-ro-magazin.allshops.ro/......cuplu.htm l
Mersi,funda!

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Primul ar sugera faptul că voi, deşi diferiţi, vă potriviţi la perfecţie. Însă e puţin ciudat să fie negru, dar nu arată rău. Al doilea pare puţin mai simplu, dar nu arată rău nici el. Depinde şi de gusturile prietenei tale, dacă poartă bijuterii mai ''finuţe'', s-ar potrivi mai bine cel de'al doilea. Dar te asigur că orice ai alege, ar face'o fericită. Baftă!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ultimul imi place mai mult, e mai natural

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Al doilea chiar e superb(bine si primul).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice cel de-al doilea, e mai dragut, mai distins, Celalalt are un trifoi si nu prea arata bine. Celalalt are si niste pietricele dragute. Te asigur ca o sa ii placa orice alegi. E un gest foarte frumos puppy dog eyes.

| baf a răspuns:

ambele sunt superbe...

| beibiisweet a răspuns:

2 clarwinking