| taker009 a întrebat:

Fifa 2007...scheme,driblinguri,suturi,tactica tot ce stititongue

5 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

A aparut fifa 2010hee hee.
Uite ce imi mai aduc eu aminte de la fifa 2007.
Pe C un fel de dribling, pe sift, pe D sutezi, pe A dai centrare, OD lob la portar, AD sut de la distanta, OD corner...cred ca mi sunt dar nu imi mai aduc aminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cien vrea sa joca fifa 07 si sai ma spun ceva finturi intra pe skaypul meu:skayp:sandu. butucel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ap intrati varig frumos pe skype max_postica si invatatima va rog sa fac si eu finturi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine apasat pe SHIFT si misca-te in sus-drpt, sus-stg, si tot asa, in sensul acelor de ceasornic! C.Ronaldo face bicicleta exact asawinking... Z+D sut cu latul (plasat), C+D un sut de la distanta, si foarte puternic, SHIFT + D un sut puternit, dar dupa ce ati apasat pe sageti si SHIFT + D luati mainile de pe sageti, daca tineti in stanga! va fi cu efect spre stanga, daca tineti in dreapta, invers Cand joci pase la portar si degajezi cu Q+D este un fel de pasa lunga, care duce pana in jumatatea cealalata a ternului a adversarului, interzisa in competitii ncercati si asta, cam atatwinking noroc, numa' bine smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va zic