| JackieSue a întrebat:

Filme care trebuie urmarite?

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

In seara sat la tv sau in general la cinema?

| inna a răspuns:

Mie mi-a placut mult serialul Lost.

Shin
| Shin a răspuns:

Www.imdb.com Poti sa te uiti acolo in top250. sunt niste filme de exceptie... (poate nu toate) sigur or sa-ti placa majoritatea.
Numai bine, Shin.

| hândel a răspuns:

Drag me to hell, Star trek 2009, gasesti on line filme noi ptr. vizionare sau descarcare, alegerea ta winking

| hândel a răspuns:

Drag me to hell, Star trec 2009, gasesti on line filme noi pentru. vizionare sau descarcare, alegerea tawinking

| andreea_8479 a răspuns:

A walk to remember...am plans la filmul astasigh
you got served, honey, step up...aici este vb dsp dans

| Yly a răspuns:

Blonde & Blonder, Bride Wars, Black Water, Tattooist:X, Slumdog Millionaire, The Edge Of Love, New In Town, Milk, Next, Beerfast...etcbig grin

| selef a răspuns:

August Rush (2007) il recomand.

| Sunshine_2005 a răspuns:

The butterfly effect, Bride Wars, Confessions of a shoppaholic, What happens in Vegas...astea sunt filmele la care m-am uitat de curand si care mi-au placut:d

| Crisu_8842 a răspuns:

8 mile neaparat

e bestial:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorik twilight... este cel mai bun film pe care l-am vazut vreodata.parerea mea. blushing