| PinkY a întrebat:

Filme cu Bruce Lee sau Jackie Chan, pe care le-ati vazut si care v-au placut?

3 răspunsuri:
| Loryoficial a răspuns:

Film cu jackie chan - druncken master I, II o sa razi cam mereu dar o sa fie si un pic de suspans, merita filmele vazutewinking... fundita?big grin

| VacaVacuta a răspuns:

Pe ambele, dar mie imi plac mai mult cele cu Jackie Chan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am vazut pe toate
jackie chan are la activ vreo 76 de filme numai ca actor nu ca si producator ori regizor.
iar bruce lee are doar 5 de arte martiale restul cu alte teme a jucat chiar si intr-un serial The green hornet - l-am vazut.
Mie imi place mai mult Bruce Lee pentru ca in toate filmele sale el promoveaza un stil unic full contact numit jeet kwon do, iar jackie chan promoveaza mai mult comedia si cascadoria in filmele sale. jet li e un praf pe langa cei 2