| kskcndnskkxn a întrebat:

Fratele meu are 8 ani. In familie este ceva prezent la toti membrii "nasul mare" si eu si sora mea si mama mea si tatal meu. Mi-ar placea foarte mult ca fratele meu sa aiba nasul mic atunci cand va fi mare. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu ai tai sa-l dea la box cand mai creste un pic.
Cativa pumni in nas pana ii rupe zgarciu ala, ca la orice boxer, si a scapat.
Uite-te la morosanu ce nas are happy mic.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Singura solutie o reprezinta o operatie, mergi la un chirurg plastician.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti sa faci nimic!
Cand va implinii 18 an, poate sa mearga la un medic estetician si sa-si faca operatie estetica de micsorare a nasului. Este foarte dureroasa si foarte scumpa.
Decizia este a lui, nu a ta.
Totusi, as fi inteles daca era fetita sa vrea nasul mic, ca la baieti/barbati nu conteaza nasul mare, chiar este foarte masculin si are farmecul lui.

| Andreeush a răspuns:

Tu nu poți să faci nimic.
Dacă el vrea un nas mic trebuie să apeleze la o operație.

| Plato a răspuns:

Fa-te chirurg plastician si il operezi dupa ce-i creste.
Ce crezi ca ai putea sa faci? Si cine esti tu sa decizi asupra feței lui? Poate el isi doreste un nas mare, cum iti permiti sa alegi tu?