| anonim_4396 a întrebat:

FUNADA.cum pot afla numarul mobil la o persoana

Răspuns Câştigător
| Morrígu a răspuns:

Bună.
Adica? la ce anume te referi? dacă te referi la modul cum faci rost de un numar de telefon fără să îl ceri.
Ai putea să te duci la persoana respectivă şi să îi spui dacă are să îţi dea un minunt să suni, iar apoi suni pe numarul tău ( să ai telefonul pe silent ) altfel te dai de gol, îi spui că " nu raspunde acea persoană " şi îi dai telefonul. Succes
Bye, bye.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ne trebuie "Funada". Oricum nu stim ce este aia! Sun doua cai de afala un numar al unei persoane: prin a o intreba sau a intreba o terta persoana care-l are. Altfel nu poti.

| 0PopaPorno a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))) ce intrebare.defapt nu e intrebare ca nu contine '?'

| Konata a răspuns:

Sa i-l ceri.

PS: funda nu funda big grin

| Dariusuu a răspuns:

O intrebi.

| printisorul23 a răspuns:

Intreaba toti prietenii ei, e imposibil sa nu il aflii asa, funda?batting eyelashes