| afrodita3333 a întrebat:

FUND: Cum se citeste firma aceasta? "Acer Aspire"

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Se citeşte " Eisăr Ăspaiăr". Uite un sintetizator de vorbit în limba engleză foarte bun : http://www.ivona.com/#
Tu scrii textul, iar robotul îl citeşte cum trebuie. Din stânga selectezi limba de care ai nevoie (engleză, germană, română).
Succes!

| mgtow a răspuns:

Eisar aspire cu diacritice la litera a.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
"Acer Aspire" s-ar pronunţa "eisăr ăspaiăr."

| zanesiprintese a răspuns:

Http://translate.google.com/#ro|en|Acer%20Aspire

dai click pe butonul albastru - listen de sub Acer Aspire si ai sa auzi exact :)

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Eisar espaiar tongue sau ceva de genu. Dar mai bine cauta pe google vezi ca sus scrie traducere si dai acolo scrie din rromana engleza si scrie Acer Aspire si o sa scrie tot Acer Aspire si jos scrie ascultati tongue.