| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Buna. Am vazut ca am un nou program pe nume McAfee security scan plus. si nu prea stiu ce e cu el. imi spune sa il instalez ca sa scaneze nu stiu ce. si eu nu am mai auzit de acest program si nu stiu ce sa fac. voi stiti? sa instalez? FUNDA! URGENT am nevoie de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| JusTme_2312 a răspuns:

Da instaleaza, e antivirus lasa`l sa scaneze e foarte bun pentru calculator.

1 răspuns:
| DexterKill a răspuns:

Instaleaza-l ca e foarte bun. Il am de vreo 1 an si nu am nici micar un virus in calculator. Tin sa precizez ca calculatorul merge perfect