| Ayumha a întrebat:

! Funda! Buna TPU, vreau sa imi fac un jurnal pe calculator dar in asa fel incat sa nu il mai citeasca nimeni. Imi puteti sugera niste programe sau ecva cu ce pot parola un folder? Sau daca este vreun jurnal virtual dar tot asa sa contina parola...

Răspuns Câştigător
| loundy a răspuns:

Cu winrar e cel mai simplu. Dai la add to achive, apoi la advanced si in dreapta e set password. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

buna
poti scrie in word si apoi dai hidden file mereu dupa ce salvezi si inchizi happy

| asman a răspuns:

Poti descarca un program "jurnal virtual" care are si functie de securitate cu parola de la urmatorul link:
http://www.asman.ro/notebook.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

imi iubesc familia foarte mult

| Andrascumpika03 a răspuns:

Eu mi-am facut jurnal pe Publishar. Mi se pare o idee mai buna ca Wordu' pentru ca poti pune borduri si ai si "Clip Arts". Singura problema este ca nu stiu cum sa-i pun parola dar daca "ascunzi" undeva folderul si ii pui un nume care sa NU trezeasca suspiciuni, totul va merge bine.
funda? :*