| andreutsza98_1500 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU vreau si eu sa stiu cum se numeste o melodie p care am auzit-o .canta o femeie si melodia e mai lenta sa...nu stiu foarte bine vresurile pentru ca am ask doar o data... zice ceva de dragoste.adica daca stiti o melodie care sa corespunda acestei descrieri dati-o ca orice melodie e buna!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pff...sunt o groaza de melodii de dragoste, lente.
Alte detalii? Un vers ceva?

| Libelle a răspuns:

Daca nici asta nu e, ma dau batuta. Voce ragusita...Amy-Adele,poate Nadia Ali-Rapture?
http://www.youtube.com/watch?v=o5dqtRULD6w&feature=related

| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Am si eu o melodie care corespunde cererii tale, dar nu crezi ca ar trebui sa fi un pic mai explicita? /:) dar ori cum te inteleg :-j
Ma rog, sper ca ea cea buna!

http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU

Sper ca te-am ajutat! :D

| andreutsza98_1500 explică:

Ok...fiti atenti...nu e titanic(imi pare rau,@cupkakes.)..stiu doar ca femeia are o voce mai speciala.un pic ragusita.o combinatie intre adele si amy winthouse(nu stiu daca am scris corect). melodia este destul de recenta.a aparut vara aceasta.in versuri am auzit si "love", dar nu cred ca este un cantec de dragoste.muzicalitatea melodiei este una aprte.care te pune pe gandurii.imi pare rau.mai multe nu va pot explica.dar sper din tot sufletul sa ma ajutati.va pup p toti cei care mi-ati raspuns!